Yurtdışından getirdiğimiz seçme personellerimizin çalışma izinlerini almakta ve Türk personellerimizle karma oluşturduğumuz ekiplerimizle dil sorunu yaşamamaktayız. Ekibimiz genç,dinamik,enerjik,eğitimli,kültürlü ve misafir ve otel memnuyiteti odaklı animatörlerden oluşmaktadır. Arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, spor, tiyatro, müzik, dans gibi etkinliklerde yeteneği olan, çocuklarla ilgilenecek olanlar; bu konuda tecrübe, eğitim ve eğilimi olan, sorumluluk sahibi ve özenli, teknik bir konuda çalışacak ise yine gerekli belge ve eğitime sahip kişilerdir.Her biri kendi alanında işini yapabilecek kapasite yetenek ve eğitime fazlasıyla sahip gelişime açık insanlar olarak otelimizi ve ülkemizin turizm imajını en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Ekibin tecrübeli ve çekirdek kadro diye tabir ettiğimiz kadrosunun dışında çalişacağımız otelin misafir profiline göre aramıza katılacak yabancı animatörlerimizle beraber uluslarası kültürlerin ve farklı bakış açılarıyla yeni ve orijinal fikirlerin birleşmesinden oluşan bir kollektif olmaya devam edeceğiz. Bizimle çalışacak olan tüm ekip arkadaşlarımız özenle seçilerek belirli referanslarla ekibimize katılacaklar ve ayrıca gerek sezon öncesi dönemde gerekse sezonda bizlere katılacak tüm arkadaşlarımız oryantasyon ve animasyon eğitimi alacaklardır. Burada amaç ekipte bir birliktelik ve ortak kalite ve stil yaratmaktır.E kibin gerek kendi içinde, gerekse otel personeline ve misafirine en mükemmel uyumu sağlaması için çalışmalar ve aktiviteler hem sezon öncesi hem de sezon boyu motivasyonu ve ekip ruhunu yaratmak amacıyla  sürdürülecektir.
Click thumbnail to enlarge
Click thumbnail to enlarge
EKİP KONSEPTİ Temelde çekirdek bir ana kadromuz vardır. Bu kadro genelde yönetici veya yönetici adayı olan lider ruhlu, tecrübeli ve alanında yeterli sürede çalışarak kendini ispatlamış kişilerden oluşur ve tesis açık olduğu sürece tesiste bulnurlar.Tesisin ve üzerinde anlaşılacak bütçenin sınırlarına göre ekibin toplam çalışan sayısı değişmektedir. Örnek Seçenek-1 Bu takım daha çok 700 - 1000 kişilik yada mini club’a ağırlık veren oteller için uygundur. Takım üyeleri 16(sezonda)-20 (yüksek sezonda) kişidir. Takım birçok mini club aktivitesi, temal organizasyonlar ve mini club showları organize eder. Spor şefi önderliginde birçok oyun ve spor aktiviteleri, olimpik günler ve turnuvalar düzenler. Takımda görevli Koreograf önderliginde haftada 2-3 gün dans şovlar,müzikaller,ve ayrıca komedi şovlar, misafir yarışmaları ve çeşitli konsept partiler organize ederek iki haftalık eğlence programını başarı ile oluşturur. Örnek Seçenek-2 Bu takım daha çok 1000 - 1500 kişilik otellere yada animasyonu bir rekabet aracı olarak kullanacak ve animasyona önem veren tesisler için uygundur. Takım üyeleri 20 (sezonda)-24 (yüksek sezonda) kişidir. Takm birçok mini club aktivitesi, temal büyük organizasyonlar ve mini club showları organize eder. Spor şefi önderliginde daha çok sayıda ve zengin oyun ve spor aktivite programlar, olimpik günler ve turnuvalar düzenler. Koreograf önderliginde haftada 3-4 gün dans şovlar,müzikaller ve ayrıca komedi şovlar, misafir yarışmaları ve çeşitli büyük konsept partiler organize ederek iki haftalık eglence programını başarı ile oluşturur. Ekibin kalabalık olmasna rağmen bünyesinde yeni ve gelecek vaad eden animatörleri barındırması,stajer çalıştırması,extra gelir sistemini ekibe kanalize ederek daha düşük maaş bütçesi olmasına rağmen bu noksanı extra gelirle kapatması gibi avantajları vardır. Çok çeşitli ve zengin ayrıca orijinal etkinlikler düzenlemeye çok uygun bir ekiptir.
Click thumbnail to enlarge
Konseptimiz Galeri Go to top Go to top
* Gündüz ve Spor Programı Düşük bütçeli aktiviteler Sabah jimnastiği, Yoga, Sabah Yürüyüşü (Power Walking), Step - Aerobik, Shaping (vücudu forma sokan aktiviteler) ,Plaj Voleybolu, Boccia ,Shuffleboard ,Havuz-Deniz Cimnastiği,  Su Topu ,Basketbol Futbol ,Dart ,Havuz Oyunu(öğlen) ,Çılgın oyunlar (öğleden sonra) ,Su Voleybolu ,Masa Tenisi Yüksek bütçeli aktiviteler Okuçuluk ,Havalı Tüfek/Tabanca Atışı ,Tenis ,Mini Golf ,Mountain Bike ,Nordic Walking ,Pilates ,Tırmanma Duvarı ,Badminton ,Olimpiyatlar * Çocuk ve Gençlik Programı Çocuk Klübü ,Gençlik Klübü * Akşam ve Gece Programı Düşük bütçeli aktiviteler Komedi Şovlar ,Playback ve müzikli komediler ,Misafir yarışma şovları ,Baylar yarışıyor ,Bayanlar yarışıyor ,Misafirler Animasyona Karşı ,Bayanlar Erkeklere Karşı ,Çiftler Yarışıyor ,Misafirler Sahnede şovu ,Düşük Bütçeli çocuk Kulübü şovu ,Düşük Bütçeli Dans şovları ,Şov Sonrası Etkinlikler Yüksek bütçeli aktiviteler Zaman Makinası ,Yıldız Fabrikası ,Yüksek Bütçeli Müzikaller ,Dış Şovlar Türk Gecesi , Yüksek Bütçeli Dans şovları , Eurovision şovu Yüksek bütçeli kostümlü çocuk şovu (TARZAN/SHREK/FANTASIA) * Diğer Etkinlikler Özel Günler , Etkinlikler ve hizmetler
Hotel Animation Human Resources Live Music Show Groups